JEF GOLF
*On select styles/size
One Size
Tee up your ball at a consistant hieght with these 2 3/4 inch; Striped Tees - perfect for 460cc Drivers.
Alignment Stripes to tee your ball at a consistant hieght
Durable construction
| Golf Accessory Type | Bag/Caddy Accessories |
|---|---|
| Number of Pieces | 40 |
| Primary Material | Poly/Plastic |
| Assembled Weight (kg) | 0.01 kg |
| Assembled Length (cm) | 0.47 cm |
| Assembled Width (cm) | 0.47 cm |
| Assembled Height (cm) | 6.99 cm |
| Sustainability | None |
Only Show Differences | Currently Viewing | |||||
| Ratings | ||||||
| Golf Accessory Type | Bag/Caddy Accessories | |||||
| Number of Pieces | 40 | 40 | 100 | 45 | 45 | |
| Primary Material | Poly/Plastic | Poly/Plastic | Wood | Wood | Wood |
$205.45
No, I do not recommend this product.
No, I do not recommend this product.
No, I do not recommend this product.
