ANON
Unfortunately, this product is temporarily out of stock in your store and nearby stores.
You may be interested in these similar products shown below.Face the elements with the soft-brushed fleece feel of this neck warmer. MFI compatibility ensures a seamless connection with your goggles.
Relaxed fit provides unrestricted mobility
Stretch fleece fabric
Machine washable
Compatible with MFI® goggles
Lifetime warranty
| Ski/Snowboard Accessory Type | MFI |
|---|---|
| Product Use(s) | Ski,Snowboard |
| Number of Pieces | 1 |
| Primary Material | Plastic |
| Assembled Length (cm) | 25 cm |
| Assembled Width (cm) | 20 cm |
| Assembled Height (cm) | 5 cm |
| Assembled Weight (kg) | .113 kg |
| Sustainability | B Corp Certified Brand |
No, I do not recommend this product.
