Proudly Canadian
Unfortunately, this product is temporarily out of stock in your store and nearby stores.
You may be interested in these similar products shown below.The compact, sleek and stylish Fairway C is ready for every round and easily accommodates all of your golf essentials.
NEW metal zip pulls
NEW quick clips
Rugged and durable fabric
7 pockets
Compact 4-Way top w/ full length dividers
Outrigger base
Accessory loop
Velour lined valuables pocket
NEW Alloy towel ring
| Type of Golf Bag | Stand Bag |
|---|---|
| Accessories List | Rain Hood |
| Number of Dividers | 4 |
| Number of Pockets | 7 |
| Number of Straps | 2 |
| Primary Material | Polyester |
| Advanced Features | No Advanced Features |
| Assembled Length (cm) | 35.00 cm |
| Assembled Width (cm) | 30.00 cm |
| Assembled Weight (kg) | 1.80 kg |
| Sustainability | None |
|---|
No, I do not recommend this product.
Originally posted on callawaygolf.com
Yes, I recommend this product.
Originally posted on callawaygolf.com
Yes, I recommend this product.
Originally posted on callawaygolf.com
Yes, I recommend this product.
Originally posted on callawaygolf.com
No, I do not recommend this product.
Originally posted on callawaygolf.com
Yes, I recommend this product.
Originally posted on callawaygolf.com
Originally posted on callawaygolf.com
Yes, I recommend this product.
Originally posted on callawaygolf.com
