*On select style/sizes
Unfortunately, this product is temporarily out of stock in your store and nearby stores.
You may be interested in these similar products shown below.The Corkcicle 12 oz Buzz Cup is the ultimate insulated tumbler for all your adventures. Crafted with triple insulation technology, it keeps your favorite beverages cool for over 9 hours or piping hot for 3 hours.
Easy-grip flat sides offer a comfortable and secure hold, preventing slips and spills
Durable stainless steel construction makes this portable cup ideal for outdoor adventures
The versatile design accommodates both hot and cold beverages
| Primary Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Product Height (cm) | 10.00 cm |
| Product Width (cm) | 9.00 cm |
| Product Length (cm) | 9.00 cm |
| Product Weight (g) | 246.00 g |
| Consumer Pack Size | 1 |
| Advanced Features | Insulated,Vacuum Sealed,Dishwasher Safe,BPA Free |
| Product Use(s) | Hot Beverages,Cold Beverages |
