*On select style/sizes
Unfortunately, this product is temporarily out of stock in your store and nearby stores.
You may be interested in these similar products shown below.The Corkcicle 12 oz Kids' Cup combines playful designs and superior insulation technology to keep children's beverages icy cold for up to 18 hours.
Easy-grip, flat sides allow small hands to securely hold the kids' cup
Silicone bottom provides a stable, non-slip base
Corkcicle's proprietary insulation technology and kid-friendly design ensure cold drinks and happy smiles
| Primary Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Product Height (cm) | 16.00 cm |
| Product Width (cm) | 8.00 cm |
| Product Length (cm) | 8.00 cm |
| Product Weight (g) | 286.00 g |
| Consumer Pack Size | 1 |
| Advanced Features | Sweat Resistant,Insulated,Dishwasher Safe,BPA Free |
| Product Use(s) | Hot Beverages,Cold Beverages |
