*On select style/sizes
Unfortunately, this product is temporarily out of stock in your store and nearby stores.
You may be interested in these similar products shown below.The “morning person” of our Drinkware lineup, Coffee Mug makes every day something to celebrate. Whether you're caffeinating with a hot cup of coffee or cozying up with some chamomile tea, it keeps every sip hot for up to 3 hours in style.
Triple Insulated
Handle
Cool for 9+ hours, hot for 3
| Primary Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Product Height (cm) | 12.00 cm |
| Product Width (cm) | 9.00 cm |
| Product Length (cm) | 12.00 cm |
| Product Weight (g) | 344.00 g |
| Consumer Pack Size | 1 |
| Advanced Features | Insulated,Vacuum Sealed,Dishwasher Safe,BPA Free |
| Product Use(s) | Hot Beverages,Cold Beverages |
