*On select style/sizes
Unfortunately, this product is temporarily out of stock in your store and nearby stores.
You may be interested in these similar products shown below.Candy-coated design, without all the sugar. This Tumbler features our signature, soft-touch, buttery smooth finish that's a treat to hold. Keeps beverages cold for 9 hours or hot for up to 3. Even in the sun.
Cool for 9+ Hours, Hot for 4
Triple Insulated
Sliding, shatter proof crystal clear lid
Silicone Non-slip Bottom
Easy grip flat side w/ handle
Stainless Steel
Fits Most Cup Holders
| Primary Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Product Height (cm) | 18.00 cm |
| Product Width (cm) | 9.00 cm |
| Product Length (cm) | 9.00 cm |
| Product Weight (g) | 354.00 g |
| Consumer Pack Size | 1 |
| Advanced Features | Lid,Insulated |
| Product Use(s) | Hot Beverages,Cold Beverages |
