*On select style/sizes
Unfortunately, this product is temporarily out of stock in your store and nearby stores.
You may be interested in these similar products shown below.Fit for whatever makes you move. Sport Canteen keeps beverages cold for 25 hours or hot for up to 12. Great for the at-home office, tossing in your gym bag, or just making sure you're getting enough water throughout the day.
Quick Sip Lid
Triple Insulated
Cool for 25 hours, hot for 12
| Primary Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Product Height (cm) | 28.00 cm |
| Product Width (cm) | 9.00 cm |
| Product Length (cm) | 9.00 cm |
| Product Weight (g) | 476.00 g |
| Consumer Pack Size | 1 |
| Advanced Features | Insulated,Vacuum Sealed,Dishwasher Safe,BPA Free |
| Product Use(s) | Hot Beverages,Cold Beverages |
