*On select style/sizes
Unfortunately, this product is temporarily out of stock in your store and nearby stores.
You may be interested in these similar products shown below.Wallflowers need not apply. You'll have all eyes on you when hydrating with the newest Neon Lights Drinkware. Designed to electrify every sip, the three new electric hues, Kokomo, Citron, Coral, add a pop of striking color to your sweat sesh, evening stroll, or at-home sips. Coffee Mug keeps every sip hot for up to 3 hours in style.
Triple Insulated
Stainless Steel
Non-Slip Bottom
| Primary Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Product Height (cm) | 12.00 cm |
| Product Width (cm) | 12.00 cm |
| Product Length (cm) | 9.00 cm |
| Product Weight (g) | 326.00 g |
| Consumer Pack Size | 1 |
| Advanced Features | Carry Handle,Sweat Resistant,Lid,Insulated,Vacuum Sealed,Dishwasher Safe,BPA Free |
| Product Use(s) | Hot Beverages,Cold Beverages |
