*On select style/sizes
Unfortunately, this product is temporarily out of stock in your store and nearby stores.
You may be interested in these similar products shown below.Celebrate the 40th Anniversary of Star Wars: The Empire Strikes Back with Corkcicle's biggest collection of the year. Three interpretations of fan-favorite characters. Will you show your support for the Rebel Alliance or join the Galacic Empire?
includes screw-on cap
triple-insulated for the perfect chill
slip-proof, silicone bottom
easy-grip, flat sides
cool for 25 hours or hot for 3
| Primary Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Product Height (cm) | 26.60 cm |
| Product Width (cm) | 8.40 cm |
| Product Length (cm) | 8.70 cm |
| Product Weight (g) | 467.20 g |
| Consumer Pack Size | 1 |
| Advanced Features | Insulated,Vacuum Sealed,Dishwasher Safe,BPA Free |
| Product Use(s) | Hot Beverages,Cold Beverages |
