*On select style/sizes
Unfortunately, this product is temporarily out of stock in your store and nearby stores.
You may be interested in these similar products shown below.How about a little shine with that wine? Enjoy your favorite reds, whites, rosés and blends with Metallic Stemless - the sleek, polished solution for a stylish happy hour. It keeps drinks cold for up to 9 hours or hot for up to 3, and includes a sliding, spill-resistant lid for easy sipping on the go
Cool for 9+ Hours, Hot for 3
Triple Insulated
Sliding, shatter proof crystal clear lid
Silicone Non-slip Bottom
Easy grip flat sides
Stainless Steel
| Primary Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Product Height (cm) | 11.43 cm |
| Product Width (cm) | 8.40 cm |
| Product Length (cm) | 8.89 cm |
| Product Weight (g) | 204.11 g |
| Consumer Pack Size | 1 |
| Advanced Features | Lid,Insulated |
| Product Use(s) | Hot Beverages,Cold Beverages |
