Unfortunately, this product is temporarily out of stock in your store and nearby stores.
You may be interested in these similar products shown below.Crafted from stainless steel with proprietary triple insulation, this vacuum-sealed wonder cup just doesn’t quit. It keeps your beverages cold or hot for hours. Stays cold even longer with drinks containing ice — even out in the sun.
Slip-proof, silicone bottom
Goes where glass can't
Easy-grip sides
| Primary Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Product Height (cm) | 11.43 cm |
| Product Width (cm) | 8.40 cm |
| Product Length (cm) | 8.89 cm |
| Product Weight (g) | 204.11 g |
| Consumer Pack Size | 1 |
| Advanced Features | Lid,Vacuum Sealed,Dishwasher Safe,BPA Free |
| Product Use(s) | For Children,Cold Beverages |
Originally posted on tommybahama.com
Originally posted on tommybahama.com
Originally posted on tommybahama.com
Originally posted on tommybahama.com
Originally posted on tommybahama.com
Originally posted on tommybahama.com
Originally posted on tommybahama.com
Originally posted on tommybahama.com
