Unfortunately, this product is temporarily out of stock in your store and nearby stores.
You may be interested in these similar products shown below.Marsh Guard protects you from mud flicking into your face!
Easy to install
Limited edition dakine graphic
Recycled materials and recyclable itself
Fits all wheel sizes
| Bicycle Accessory Type | Other Components |
|---|---|
| Number of Pieces | 1 |
| Assembled Length (cm) | 24.00 cm |
| Assembled Height (cm) | 0.10 cm |
| Assembled Width (cm) | 26.00 cm |
| Assembled Weight (kg) | 0.03 kg |
| Maximum Weight Capacity (kg) | 0.03 kg |
| Primary Material | Plastic |
| Product Volume (ml) | 0.00 ml |
| Sustainability | Product contains recycled content |
