Unfortunately, this product is temporarily out of stock in your store and nearby stores.
You may be interested in these similar products shown below.Out of Stock at SC WEST EDMONTON MALL
Our compact 3-digit combination lock will make sure that your kit stays locked down, whether strapped to the roof of your rig or while you’re grabbing a quick bite in the lodge. With a 30” retractable cable and a set-your-own-combination feature, you can rest assured that your gear will be right where you left it.
Compact 3-digit combination lock with 30in (76cm) retractable cable
Set your own combination
Small easy to carry
| Ski/Snowboard Accessory Type | Lock |
|---|---|
| Product Use(s) | Ski,Snowboard,Nordic Skiing |
| Number of Pieces | 1 |
| Primary Material | Plastic |
| Assembled Length (cm) | 7.50 cm |
| Assembled Width (cm) | 5.20 cm |
| Assembled Height (cm) | 2.00 cm |
| Assembled Weight (kg) | 3.40 kg |
No, I do not recommend this product.
No, I do not recommend this product.
No, I do not recommend this product.
