Unfortunately, this product is temporarily out of stock in your store and nearby stores.
You may be interested in these similar products shown below.Stay organized on your travels with the Dakine Packing Cube Set. It includes two medium and one small cube, each with a large zippered opening for easy access. The webbing grab handles make this packing set simple to transport your belongings between destinations, keeping everything neatly sorted and maximizing your packing space.
Set of 2 medium and 1 small packing cubes organizes your travel essentials
Large zip openings make packing and unpacking easy
Webbing grab handles provide convenient carrying
Durable, lightweight construction ensures long-lasting use
| Advanced Features | Easy-To-Carry |
|---|---|
| Age Group(s) | Adult (18+) |
| Assembled Height (cm) | 2.00 cm |
| Assembled Length (cm) | 47.00 cm |
| Assembled Weight (kg) | 0.20 kg |
| Assembled Width (cm) | 35.00 cm |
| Bag Style | Fabric |
| Colour Group | Blue |
| Design | No Design |
| Number of Pieces | 3 |
| Primary Material | Polyester |
|---|---|
| Travel Accessory Type | Packing Cubes |
