IN GLAS CO
Unfortunately, this product is temporarily out of stock in your store and nearby stores.
You may be interested in these similar products shown below.Celebrate the FIFA World Cup 2026™ with the FIFA World Cup 2026™ In Glas Co Toronto Keychain. This officially licensed keychain highlights Toronto as a host city and combines a webbing design with style, making it a perfect accessory for soccer fans.
Bottle opener for added convenience
Dual-purpose design for functionality and style
Officially licensed for authenticity
| Accessories List | No Accessories Included |
|---|---|
| Advanced Features | No Advanced Features |
| Batteries Required Quantity | 0 |
| Colour Group | Assorted |
| Number of Pieces | 1 |
| Primary Material | Nylon |
| Product Height (cm) | 7.00 cm |
| Product Length (cm) | 4.00 cm |
| Product Weight (kg) | 1.00 kg |
| Product Width (cm) | 2.00 cm |
