GOLF BUDDY
*On select style/sizes
Unfortunately, this product is temporarily out of stock in your store and nearby stores.
You may be interested in these similar products shown below.The Golf Buddies Line Up Visual Guide is a must-have accessory for any golfer. This two-piece set is made of lightweight but durable poly/plastic and acts as a handy visual guide with multiple marking options to help you improve your putting game.
2-Piece set is designed to help you line up and perfect your golf swing
Multiple marking options
Crafted from durable poly-plastic for lasting performance
Compact size for easy storage in your golf bag
| Golf Accessory Type | Bag/Caddy Accessories |
|---|---|
| Number of Pieces | 2 |
| Primary Material | Poly/Plastic |
| Assembled Weight (kg) | 0.50 kg |
| Assembled Length (cm) | 21.00 cm |
| Assembled Width (cm) | 5.00 cm |
| Assembled Height (cm) | 4.00 cm |
| Sustainability | None |
