JEF GOLF
Unfortunately, this product is temporarily out of stock in your store and nearby stores.
You may be interested in these similar products shown below.Keep on top of your game with the JEF Complete Home Practice Range. The kit includes all you need to improve your golf skills from the convenience of your own home.
7' x 9' net
12 foam practice balls
plastic shag bag
1' x 2' hitting mat
| Golf Accessory Type | Bag/Caddy Accessories |
|---|---|
| Number of Pieces | 1 |
| Primary Material | Fiberglass |
| Assembled Weight (kg) | 7.80 kg |
| Assembled Length (cm) | 142.24 cm |
| Assembled Width (cm) | 274.32 cm |
| Assembled Height (cm) | 213.36 cm |
| Sustainability | None |
Yes, I recommend this product.
Yes, I recommend this product.
No, I do not recommend this product.
