Unfortunately, this product is temporarily out of stock in your store and nearby stores.
You may be interested in these similar products shown below.Double ski bag for 2 pair of skis upto 195cm long
3 Carry Handles
Luggage tag window
Reflective logo patch
Holds 2 pair of skis
| Ski/Snowboard Accessory Type | Snowboard Bag |
|---|---|
| Product Use(s) | Ski |
| Number of Pieces | 1 |
| Primary Material | Polyester |
| Assembled Length (cm) | 200.00 cm |
| Assembled Width (cm) | 40.00 cm |
| Assembled Height (cm) | 40.00 cm |
| Assembled Weight (kg) | 0.50 kg |
No, I do not recommend this product.
Yes, I recommend this product.
No, I do not recommend this product.
