Proudly Canadian
MIKASA
Unfortunately, this product is temporarily out of stock in your store and nearby stores.
You may be interested in these similar products shown below.Play with the best! Perfectly balanced 18 Panel aerodynamically designed construction Popular Priced PU material made by the same 18 Panel Lamination Technology as the V200W
It includes a bell inside a ball.
| Sport Type | Volleyball |
|---|---|
| Ball Type | Progress |
| Primary Material | Nylon |
| Advanced Features | Replica |
| Product Diameter (cm) | 21.00 cm |
| Long Circumference (cm) | 65 cm |
| Outside Circumference (cm) | 65.00 cm |
| Short Circumference (cm) | 65 cm |
| Product Weight (g) | 260.00 g |
Originally posted on canadiantire.ca
Originally posted on canadiantire.ca
No, I do not recommend this product.
Originally posted on canadiantire.ca
Originally posted on canadiantire.ca
Originally posted on canadiantire.ca
Originally posted on canadiantire.ca
Yes, I recommend this product.
