Unfortunately, this product is temporarily out of stock in your store and nearby stores.
You may be interested in these similar products shown below.The Puma Teamfinal 21.6 MS Soccer Ball is an entry-level ball that is great for training or pick up games. It is durable, reliable and will quickly become your go-to.
High quality
training ball
Colour: White-Electric Blue Lemonade-Black
| Sport Type | Soccer |
|---|---|
| Ball Type | Progress |
| Primary Material | Rubber |
| Product Diameter (cm) | 19.00 cm |
| Long Circumference (cm) | 61 cm |
| Outside Circumference (cm) | 61.00 cm |
| Short Circumference (cm) | 61 cm |
| Product Weight (g) | 320.00 g |
