HIGHLAND MINT
Unfortunately, this product is temporarily out of stock in your store and nearby stores.
You may be interested in these similar products shown below.This unique collectible frame features a player action photo super imposed on his respective jersey number. The printed art is delivered in a 13” x 13” wood frame under glass and ready to hang. Officially Licensed by the MLBP and MLBPA. Proudly made in the USA by The Highland Mint!
MLB Licensed
Player Product
Made in USA
| Advanced Features | No Advanced Features |
|---|---|
| Assembled Height (cm) | 33.02 cm |
| Assembled Length (cm) | 33.02 cm |
| Assembled Weight (kg) | 1.360776 kg |
| Assembled Width (cm) | 2.54 cm |
| Frame Type | Framed |
| Medium | |
| Product Use(s) | Decor |
| Theme | Figural |
