THE SPORTS VAULT
Unfortunately, this product is temporarily out of stock in your store and nearby stores.
You may be interested in these similar products shown below.Toronto Blue Jays Ceramic Baseball Salt & Pepper Shaker
Show your team support with this baseball shaped salt & pepper shaker set by The Sports Vault. Made from 100% ceramic with bold team marks on each side, this set will quickly become your favourite kitchen and dining room accessory during game nights!
3D Baseball shaped
Full color team graphics
Officially licensed
| Advanced Features | Dishwasher Safe |
|---|---|
| Colour Group | White |
| Kitchen Accessory Type | Salt and Pepper Shakers |
| Number of Pieces | 1 |
| Power Source(s) | Not Applicable |
| Primary Material | Ceramic |
| Product Height (cm) | 8.00 cm |
| Product Length (cm) | 7.50 cm |
| Product Weight (g) | 300.00 g |
| Product Width (cm) | 7.50 cm |
