Unfortunately, this product is temporarily out of stock in your store and nearby stores.
You may be interested in these similar products shown below.Bring some home field advantage to your home for the holidays. Now every day will feel like gameday during the holidays with this Toronto Maple Leafs Print Glass Ball Ornament on display!
Brand - FOCO
Imported
Team Details
Surface Washable
Officially Licensed
| Accessories List | No Accessories Included |
|---|---|
| Age Group | 6+ |
| Assembled Height (cm) | 7.00 cm |
| Assembled Length (cm) | 7.00 cm |
| Assembled Weight (kg) | 0.05 kg |
| Assembled Width (cm) | 7.00 cm |
| Number of Pieces | 1 |
| Primary Colour | MAPLE LEAFS |
| Suggested Room Size Height (m) | 0.0 m |
| Suggested Room Size Length (m) | 0.0 m |
| Suggested Room Size Width (m) | 0.0 m |
|---|
Yes, I recommend this product.
