VOICE CADDIE
Unfortunately, this product is temporarily out of stock in your store and nearby stores.
You may be interested in these similar products shown below.Voice Caddie's compact, ultralight, hands-free design sets it apart from other lasers, phone apps, and GPS devices. With it's simple look and sophisticated capabilities, Voice Caddie provides all the benefits of a caddie at your side in a convenient form.
Automatic Course / Hole Recognition
Distance to Front / Center / Back of the Green
Voice Output of Distance
Over 40,000 Course from Around the World Preloaded
Simple and Easy to Use
| Golf Accessory Type | Bag/Caddy Accessories |
|---|---|
| Number of Pieces | 2 |
| Primary Material | Poly/Plastic |
| Assembled Weight (kg) | 0.02 kg |
| Assembled Length (cm) | 4.50 cm |
| Assembled Width (cm) | 4.50 cm |
| Assembled Height (cm) | 4.50 cm |
| Sustainability | None |
