Unfortunately, this product is temporarily out of stock in your store and nearby stores.
You may be interested in these similar products shown below.Store your gear and keep it protected with the Warrior Black Hole Lacrosse Bag. This bag comes with its own gear/shoe compartment to keep smelly stuff away from the rest of your gear.
Full Length Side Pocket
Wet Gear/Shoe Compartment
Best-Selling Lacrosse Bag
| Product Use(s) | Sports |
|---|---|
| Accessories List | Storage Bag |
| Advanced Features | Carry Handle |
| Primary Material | Canvas |
| Assembled Weight (kg) | 3.65 kg |
| Assembled Height (cm) | 30.48 cm |
| Assembled Length (cm) | 106.68 cm |
| Assembled Width (cm) | 33.00 cm |
Yes, I recommend this product.
