Unfortunately, this product is temporarily out of stock in your store and nearby stores.
You may be interested in these similar products shown below.The new compact Camino® 20 Carryall is built for daily hauls. Tough inside and out, the bag features deployable dividers and two interior zippered pockets. Made from the same waterproof, ultra-durable, and easy-to-clean material as the Panga® Duffel, this tote bag will keep muddy boots contained and provide a tough barrier against your trusty grill set. Designed for everyday carry, the Camino® 20 Carryall is the go-to bag for all of life’s small adventures.
Durable construction
Multiple ways to carry
Deployable dividers
| Jug/Cooler Type | Tote |
|---|---|
| Number of Pieces | 1 |
| Product Use(s) | Boating,Work,Camping,All-Purpose |
| Primary Material | Polystyrene |
| Hot/Cold | Hot/Cold |
| Graduated Measurements | Litres |
| Advanced Features | Easy to Clean,Durable |
| Assembled Height (cm) | 19.70 cm |
| Assembled Width (cm) | 38.10 cm |
| Assembled Depth (cm) | 33.70 cm |
| Assembled Weight (kg) | 1.30 kg |
|---|---|
| Non-toxic When Used as Intended | Yes |
Yes, I recommend this product.
Originally posted on YETI.com
Yes, I recommend this product.
Originally posted on YETI UK
Originally posted on YETI UK
Yes, I recommend this product.
Originally posted on YETI UK
Originally posted on YETI UK
Yes, I recommend this product.
Originally posted on YETI EU
Yes, I recommend this product.
Originally posted on YETI UK
Yes, I recommend this product.
Originally posted on YETI EU
