Unfortunately, this product is temporarily out of stock in your store and nearby stores.
You may be interested in these similar products shown below.The YETI Rambler® 10 oz Stackable Lowball with MagSlider™ Lid keeps drinks hot or cold for hours, thanks to its double-wall vacuum insulation. The MagSlider™ Lid prevents heat or cold from escaping. This dishwasher-safe lowball is stackable and comes in stainless and DuraCoat™ colours.
Double-wall vacuum insulation keeps drink hot or cold as needed, for hours
MagSlider™ Lid contains the drink with a magnetic seal
DuraCoat™ Color Technology provides a durable finish
Dishwasher safe for easy cleaning
Stackable design compacts the storage of multiple lowballs
197. Nike Show X Rush Sunglasses
| Primary Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Product Height (cm) | 10.00 cm |
| Product Width (cm) | 9.00 cm |
| Product Length (cm) | 9.00 cm |
| Product Weight (g) | 286.00 g |
| Consumer Pack Size | 1 |
| Advanced Features | Lead-Free,Sweat Resistant,Lid,Double Walled,Vacuum Sealed,Dishwasher Safe,BPA Free |
| Product Use(s) | For Children,Camping/Outdoors,General Use,Fine Dining,For Travel,Cold Beverages |
Yes, I recommend this product.
Originally posted on YETI.com
Originally posted on YETI.com
Originally posted on YETI.com
Yes, I recommend this product.
Originally posted on YETI.com
Originally posted on YETI.com
Originally posted on YETI.com
Originally posted on YETI.com
Yes, I recommend this product.
Originally posted on YETI.com
