Unfortunately, this product is temporarily out of stock in your store and nearby stores.
You may be interested in these similar products shown below.On-the-go caffeine enthusiasts, meet the ultimate drinking vessel for filling up and hitting the road. While this 12 oz. Rambler® Bottle is conveniently light, it holds more than enough joe to jump-start your day, whether you’re gearing up for an early morning trip or need an energy boost before a day outdoors. Why we’re giving this Rambler extra kudos? It’s topped with a unique, 360-drinking, 100% leakproof HotShot Cap that lives up to its name by letting you sip from any side while locking in piping-hot temperatures for hours on end.
18/8 Stainless Steel
Double - Wall Vacuum Insulation
Dishwasher Safe
Shatter-Resistnat Construction
| Primary Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Product Height (cm) | 17.80 cm |
| Product Width (cm) | 7.60 cm |
| Product Length (cm) | 17.80 cm |
| Product Weight (g) | 400.00 g |
| Consumer Pack Size | 1 |
| Advanced Features | Lead-Free,Sweat Resistant,Lid,Dishwasher Safe,BPA Free |
| Product Use(s) | Camping/Outdoors,General Use,Cold Food/Drink,For Travel |
Originally posted on YETI UK
Yes, I recommend this product.
Originally posted on YETI UK
Yes, I recommend this product.
Originally posted on YETI UK
Yes, I recommend this product.
Originally posted on YETI EU
Originally posted on YETI UK
Yes, I recommend this product.
Originally posted on YETI UK
Yes, I recommend this product.
Originally posted on YETI UK
Yes, I recommend this product.
Originally posted on YETI UK
