Unfortunately, this product is temporarily out of stock in your store and nearby stores.
You may be interested in these similar products shown below.Just like the original, but with a sleeker design and an updated gasket. The 12 oz. size is perfect for sparkling water, soft drinks, and good old-fashioned beer, all kept straight-from-the-cooler cold while kicking back on the boat, at camp, or wherever good times are going down.
18/8 Stainless Steel
Double - Wall Vacuum Insulation
Dishwasher Safe
Shatter-Resistnat Construction
| Primary Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Product Height (cm) | 12.50 cm |
| Product Width (cm) | 8.00 cm |
| Product Length (cm) | 12.50 cm |
| Product Weight (g) | 200.00 g |
| Consumer Pack Size | 1 |
| Advanced Features | Sweat Resistant,Insulated,Double Walled,Dishwasher Safe,BPA Free |
| Product Use(s) | Camping/Outdoors,For Travel,Cold Beverages |
Yes, I recommend this product.
Originally posted on YETI.com
Yes, I recommend this product.
Yes, I recommend this product.
Yes, I recommend this product.
Originally posted on YETI.com
Yes, I recommend this product.
Originally posted on YETI.com
Originally posted on YETI.com
Yes, I recommend this product.
Originally posted on YETI.com
Originally posted on YETI.com
